Brutalna napaść na ulicach Skawiny: mężczyzna w ciężkim stanie

Przykra wiadomość napłynęła z malowniczej miejscowości Skawina, znajdującej się w województwie małopolskim. To tam doszło do drastycznego zdarzenia, które miało miejsce 30 września. Dwóch młodych mężczyzn w wieku około dwudziestu lat brutalnie zaatakowało 32-letniego mieszkańca miasteczka. Za pomocą maczety zadali mu ciężkie obrażenia, po czym poszkodowany został przetransportowany do szpitala w stanie krytycznym.

Sytuacja wydarzyła się późnym wieczorem, około godziny 22:00. Dyżurny jednostki policji w Skawinie otrzymał zgłoszenie o brutalnej napaści i poważnie rannym mężczyźnie na ulicy Kraszewskiego. Na miejsce natychmiast skierowano patrol.

Wstępne ustalenia funkcjonariuszy potwierdziły informację o ataku na 32-latka przez dwóch sprawców. Zespół ratunkowy, który zabrał poszkodowanego mężczyznę do szpitala, potwierdził poważny stan jego zdrowia. Jak udało się dowiedzieć dziennikarzom RMF FM, mężczyzna doznał obrażeń twarzy, czaszki, tułowia oraz nóg. Mimo wszystko, podczas akcji ratunkowej był przytomny. Przeszedł już jedną operację, jednak jego stan nadal jest określany jako ciężki.

Z nieoficjalnych informacji wynika, że w trakcie napaści użyto maczety. Śledczy odnaleźli to niebezpieczne narzędzie w pobliżu miejsca zdarzenia. Policja wykluczyła możliwość, że przestępstwo miało związek z działalnością pseudokibiców.