Uroczystość wręczenia Nagród Starosty z okazji Powiatowego Dnia Nauczyciela

Podczas dzisiejszej uroczystości, związanej z obchodami Powiatowego Dnia Nauczyciela, 15 wybranych nauczycieli, dyrektorów oraz innego personelu szkolnego z placówek powiatowych zostało wyróżnionych Nagrodą Starosty. Wydarzenie to miało miejsce w Bursie Szkolnej położonej w Starym Sączu.

Starosta nowosądecki, Marek Kwiatkowski, skierował do wszystkich pracowników oświaty życzenia z okazji święta Dnia Edukacji Narodowej. Wyraził swoje marzenia, by każdy z nich przekazywał wiedzę z pasją, nie tylko kształtując umysły młodych ludzi ale i wychowując przyszłe pokolenia. Zwrócił uwagę na wytrwałość i motywację jako kluczowe cechy niezbędne do realizacji zamierzeń edukacyjnych i wychowawczych, jednocześnie podkreślając jak ważne jest, aby efekty pracy przynosiły nauczycielom satysfakcję i poczucie dobrze spełnionego obowiązku.

W swoim wystąpieniu starosta Kwiatkowski podziękował również wszystkim laureatom za codzienny trud i zaangażowanie, którym przyczyniają się do tego, że dzieci i młodzież zdobywają nie tylko wiedzę, ale równocześnie uczą się odpowiedzialności oraz umiejętności funkcjonowania w społeczeństwie.