18-letni mieszkaniec Krakowa zatrzymany przez policję za posiadanie narkotyków

Jednym z ostatnich zdarzeń kryminalnych, które miały miejsce w Krakowie, było zatrzymanie 18-latka podejrzanego o posiadanie narkotyków. Po jego aresztowaniu, policja postanowiła przeszukać jego miejsce zamieszkania. W wyniku tej operacji policja odnalazła kolejne środki odurzające i substancje chemiczne, które do tej pory nie zostały jeszcze zidentyfikowane. Te ostatnie zostaną teraz przeanalizowane w laboratorium.

Informacje na temat tego incydentu dotarły do nas w poniedziałek za pośrednictwem Kontakt24. Zgodnie z danymi przekazanymi przez osobę zgłaszającą, przypuszczano, że młody mężczyzna może mieć w swoim posiadaniu również materiały wybuchowe.

Rafał Knapik, będący częścią zespołu prasowego Komendy Miejskiej Policji w Krakowie, potwierdził interwencję policji w mieszkaniu 18-latka. Jak wyjaśnił, jednostki policyjne dokonały przeszukania lokalu krakowianina po tym, jak ten został uprzednio aresztowany za posiadanie narkotyków. Takie działanie jest standardowym postępowaniem w takich przypadkach – zaznaczył rzecznik. Dodał także, że poza narkotykami, znaleziono również „nieustalone jeszcze substancje chemiczne”, które zostaną teraz zbadane w laboratorium kryminalistycznym.