Zapowiedź drugiej edycji Mistrzostw Województwa w Halowej Piłce Nożnej pod hasłem "Małopolska Zima"

Przygotowania do drugiej odsłony mistrzostw województwa w halowej piłce nożnej, znanego pod nazwą „Małopolska Zima”, nabierają tempa. Wydarzenie to jest organizowane przez Małopolski Związek Piłki Nożnej.

Tegoroczne zmagania będą obejmować konkurencję chłopców i dziewcząt. Chłopcy będą rywalizować w dwóch kategoriach: orlików i młodzików, natomiast turnieje dla dziewcząt odbędą się wśród młodziczek i trampkarek.

Eliminacje na poziomie naszego Podokręgu, dotyczące chłopców – młodzików i orlików zaplanowane są na 2 grudnia 2023 roku. Rozpoczęcie zawodów przewidziane jest na godzinę 9.00 rano, a miejsce rozgrywek to hala limanowskiej „Trójki”.

Do końca listopada istnieje możliwość zgłoszenia drużyn do udziału w turnieju. Termin nadsyłania zgłoszeń upływa 25 listopada. Do tej pory w turnieju wezmą udział następujące ekipy:

W kategorii Orlików (rocznik 2013 i młodsi): Słomka Siekierczyna, Olimpia Pisarzowa, AP Mam Talent, LKS Mordarka, MKS Limanovia, Krokus Przyszowa, AKS Ujanowice.

Wśród Młodzików (rocznik 2011 i młodsi): Słomka Siekierczyna, Sokół Słopnice, Olimpia Pisarzowa, LKS Mordarka, MKS Limanovia, Krokus Przyszowa, Płomień Limanowa, AKS Ujanowice.